Wybrany wątek opinii

Mam pytanie do ludzi rządzących w Elblągu. Kiedy w końcu znikną symbole komunizmu i zniewolenia?Chodzi mi o cmentarz żołnierzy zdobywających Elbląg. Czy naprawdę nikogo nie razi ta czerwona gwiazda i sierp z młotem?A może rządząca naszym miastem ekipa jest prorosyjska?Żeby była jasność, nie mam nic przeciwko cmentarzowi. Tam leżą zwykli żołnierze. Ale te bolszewickie symbole chyba czas usunąć?
mm263 (2024.07.12)
@mm263 - Zostaw ten cmentarz rodziną żołnierzy a jak chcesz o coś pytać to pytają Ukraińców o Polskie groby na Wołyniu.
MariuszLewandowski-Fc (2024.07.12)
@MariuszLewandowski-Fc - Po Polsku nie nauczyli pisać?
Ploterek (2024.07.12)
@MariuszLewandowski-Fc - Nikt cmentarza nie chce likwidować, tylko te symbole, można je obrócić na drugą stronę obelisku
Szejk Ali (2024.07.12)
Powrót do komentarzy