Wybrany wątek opinii
Mam pytanie do ludzi rządzących w Elblągu. Kiedy w końcu znikną symbole komunizmu i zniewolenia?Chodzi mi o cmentarz żołnierzy zdobywających Elbląg. Czy naprawdę nikogo nie razi ta czerwona gwiazda i sierp z młotem?A może rządząca naszym miastem ekipa jest prorosyjska?Żeby była jasność, nie mam nic przeciwko cmentarzowi. Tam leżą zwykli żołnierze. Ale te bolszewickie symbole chyba czas usunąć?
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@mm263 - Zostaw ten cmentarz rodziną żołnierzy a jak chcesz o coś pytać to pytają Ukraińców o Polskie groby na Wołyniu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@MariuszLewandowski-Fc - Po Polsku nie nauczyli pisać?
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@MariuszLewandowski-Fc - Nikt cmentarza nie chce likwidować, tylko te symbole, można je obrócić na drugą stronę obelisku
Do moderacji
Odpowiedz
4
1