A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W porównaniu do innych miast stawki reklamowe na środkach komunikacji są naprawdę bardzo niskie. Zresztą im reklam jest więcej, tym są one tańsze. To raczej normalne.
Jakby głosowali wszyscy młodzi PiS-owcy, to licznik by się PortElowi przekręcił ;-)
ludzie ...ja jestem bezpartyjny ...
Franc ~ jak założysz firmę w Elgu i zachcesz kupić taką reklamę, to pogadamy (ja już to przerabiałem-_-)
Nie wiem co sie ludziom nie podoba u jednolitych kolorach, przynajmniej by burdelu nie było.
Niestety drogi Francuzie ty i pozostale osoby z Mlodzieżówki PiS niestety nie trafiliscie z pomyslem. Musicie szukac innych rzeczy aby troche sie wylansowac, bo przecierz tylko i wylącznie o to wam chodzi. I mam pytanie odnosnie waszego pomyslu: Kto zajmie sie przemalowywaniem autobusów i skad beda pochodzily pieniądze na ta akcje?? Czyzby PiS sponsorowal??
Można to zrobić w specyfikacji przetargowej jako wymóg dla oferentów, żeby autobusy miały odpowiednie barwy miejskie.
Jestem za!!! To bardzo dobry pomysł
Ten pomysł jest całkiem niezły biorąc pod uwagę wizerunek miasta. Skoro chcemy, aby Elbląg był ładniejszy to może i warto ujednolicić komunikację
Na karetkach i radiowozach też umieśćmy reklamy... niech reklama zagości również w domu... niech żyje rynek reklam... a swoją drogą ciekawe kto czerpie zyski z reklam na autobusach? Przecież w budżecie ZKM takich dochodów niema...