152
02.06.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W porównaniu do innych miast stawki reklamowe na środkach komunikacji są naprawdę bardzo niskie. Zresztą im reklam jest więcej, tym są one tańsze. To raczej normalne.
Francuz (2005.06.02)

info

0  
  0
Jakby głosowali wszyscy młodzi PiS-owcy, to licznik by się PortElowi przekręcił ;-)
Francuz (2005.06.02)

info

0  
  0
ludzie ...ja jestem bezpartyjny ...
elblag (2005.06.02)

info

0  
  0
Franc ~ jak założysz firmę w Elgu i zachcesz kupić taką reklamę, to pogadamy (ja już to przerabiałem-_-)
rwel (2005.06.02)

info

0  
  0
Nie wiem co sie ludziom nie podoba u jednolitych kolorach, przynajmniej by burdelu nie było.
(2005.06.02)

info

0  
  0
Niestety drogi Francuzie ty i pozostale osoby z Mlodzieżówki PiS niestety nie trafiliscie z pomyslem. Musicie szukac innych rzeczy aby troche sie wylansowac, bo przecierz tylko i wylącznie o to wam chodzi. I mam pytanie odnosnie waszego pomyslu: Kto zajmie sie przemalowywaniem autobusów i skad beda pochodzily pieniądze na ta akcje?? Czyzby PiS sponsorowal??
NIEPiS (2005.06.02)

info

0  
  0
Można to zrobić w specyfikacji przetargowej jako wymóg dla oferentów, żeby autobusy miały odpowiednie barwy miejskie.
Francuz (2005.06.02)

info

0  
  0
Jestem za!!! To bardzo dobry pomysł
(2005.06.02)

info

0  
  0
Ten pomysł jest całkiem niezły biorąc pod uwagę wizerunek miasta. Skoro chcemy, aby Elbląg był ładniejszy to może i warto ujednolicić komunikację
adaś (2005.06.02)

info

0  
  0
Na karetkach i radiowozach też umieśćmy reklamy... niech reklama zagości również w domu... niech żyje rynek reklam... a swoją drogą ciekawe kto czerpie zyski z reklam na autobusach? Przecież w budżecie ZKM takich dochodów niema...
pracownik ZKM (2005.06.02)

info

0  
  0