152
02.06.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech sie zajmą ważniejszymi sprawami w naszym mieśćie a nietakimi pierdołami.
Tomek (2005.06.02)

info

0  
  0
zgadzam sie z shadowem i pewnie z innymi tez, ale przeczytalem tylko shadowa
Modo (2005.06.02)

info

0  
  0
no tak bo ja tak dalej bedzie to wszystko bedzie ubrane w reklamy ...jedne przerastajace drugie... ludzie !!!!myslcie!!!!! to nie boli !!!!!pociagi tez maja obszerne powiezchnie na reklamy ...do dziela ekonomisto patrzacy na wszystko pod katem finansowym ...walory estetyczne nie maja dla wielu znaczenia -przykre to ale prawdziwe .nie jestem przeciwnikiem reklam i transparentow ,ale sa granice dobrego smaku !
elblag (2005.06.02)

info

0  
  0
elblag pis
(2005.06.02)

info

0  
  0
Zyski z reklam czerpią tylko i wyłącznie przewoźnicy. Nijak się to ma np.: do cen biletów, które ustalane są odgórnie przez Radę Miasta. Np.: PKS na większości autobusów nie ma reklam i myślicie, że traci na tym? Akurat przewoźnicy zarabiają swoje i reklamy są po prostu ich dodatkowym źródłem dochodów. Zresztą i tak stawki na reklamy na autobusach i tramwajach są bardzo niskie. Komunikacja miejska nigdy nie przynosiła zysków miastu, nie przynosi i nie będzie przynosić, bo trzeba byłoby zlikwidować połowę tras, a tak każdego roku grube miliony idą z miejskiej kasy na ten ce (płacą za to wszyscy)l, więc chyba jakiś standard powinien obowiązywać. Co do kolorów budynków, to kontrola od pewnego czasu w tej kwestii jest.
Francuz (2005.06.02)

info

0  
  0
i jeszcze jedno...moim zdaniem ludzie ,ktorzy podciagaja sprawe kolorystyki pod jakies polityczne sprawy chyba nie wiedza o co tu wlasciwie chodzi...zalecam milczenie ... kiedys w ARCHITEKTURZE (czasopismo muratora )czytalem artykul o " odkurzaniu miast "z reklam i roznych takich ...polecam . "MNIEJ JEST WIECEJ "jak juz ktos madry kiedys powiedzial
ELBLAG (2005.06.02)

info

0  
  0
Ja jestem za ujednoliceniem barw ZKM... Przynajmniej wiedziałabym kiedy jedzie PKS a kiedy miejski na Mickiewicza, Grunwaldzkiej, Królewieckiej,...
sali (2005.06.02)

info

0  
  0
“Elbląskie Forum Młodych Prawo i Sprawiedliwość staje na stanowisku, aby wymóc" bosh, skąd oni taki język wykopali?! Chyba z wykopalisk. Czy młodzi pisowcy nie potrafią mówić własnym językiem, językiem swojego pokolenia? A pomysł własny, czy też starszych kolegów z opcji wiecznie żywej, a przeorientownych na prawo? Co do reklam, to nie sadzę, żeby szpeciły miasto, ale pomysł, żeby elbląska komunikacja miejska była charakterystyczna, rozpoznawalna, jest do rozważenia, myślę.
szeba (2005.06.02)

info

0  
  0
...no nareszcie otwarty komentarz od kogoś z współtwórców pomysłu-apelu! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 1.zyski z reklam czerpią tylko i wyłącznie przewoźnicy=prawda! 2.nijak się to ma do cen biletów=nie prawda! 3.stawki na reklamy na autobusach i tramwajach są bardzo niskie=nie prawda! 4.grube miliony idą z miejskiej kasy na komunikację=prawda! 5.płacą za to wszyscy, więc standard powinien obowiązywać=prawda............ tak jak i we wszystkich elblaskich spółkach komunalnych, szkołach i... szpitalu*** Kontrolę kolorów budynków to sam za niedługo dzielnie i dziarsko pociągniesz... oby starczyło Ci czasu i energii na inne takieTamSprawyEl...
rwel (2005.06.02)

info

0  
  0
rozkład głosów jest obecnie 23 do 50 na rzecz kitu. To znaczy, że już wszyscy młodzi pisowcy już głosowali ??? cienko jakoś !
ryzol (2005.06.02)

info

0  
  0