UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na karetkach i radiowozach też umieśćmy reklamy... niech reklama zagości również w domu... niech żyje rynek reklam... a swoją drogą ciekawe kto czerpie zyski z reklam na autobusach? Przecież w budżecie ZKM takich dochodów niema...
pracownik ZKM