UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten pomysł jest całkiem niezły biorąc pod uwagę wizerunek miasta. Skoro chcemy, aby Elbląg był ładniejszy to może i warto ujednolicić komunikację

adaś

Anuluj