UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten pomysł jest całkiem niezły biorąc pod uwagę wizerunek miasta. Skoro chcemy, aby Elbląg był ładniejszy to może i warto ujednolicić komunikację
adaś
Ten pomysł jest całkiem niezły biorąc pod uwagę wizerunek miasta. Skoro chcemy, aby Elbląg był ładniejszy to może i warto ujednolicić komunikację
adaś