UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W porównaniu do innych miast stawki reklamowe na środkach komunikacji są naprawdę bardzo niskie. Zresztą im reklam jest więcej, tym są one tańsze. To raczej normalne.
Francuz
W porównaniu do innych miast stawki reklamowe na środkach komunikacji są naprawdę bardzo niskie. Zresztą im reklam jest więcej, tym są one tańsze. To raczej normalne.
Francuz