UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W porównaniu do innych miast stawki reklamowe na środkach komunikacji są naprawdę bardzo niskie. Zresztą im reklam jest więcej, tym są one tańsze. To raczej normalne.

Francuz

Anuluj