UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na karetkach i radiowozach też umieśćmy reklamy... niech reklama zagości również w domu... niech żyje rynek reklam... a swoją drogą ciekawe kto czerpie zyski z reklam na autobusach? Przecież w budżecie ZKM takich dochodów niema...

pracownik ZKM