UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety drogi Francuzie ty i pozostale osoby z Mlodzieżówki PiS niestety nie trafiliscie z pomyslem. Musicie szukac innych rzeczy aby troche sie wylansowac, bo przecierz tylko i wylącznie o to wam chodzi. I mam pytanie odnosnie waszego pomyslu: Kto zajmie sie przemalowywaniem autobusów i skad beda pochodzily pieniądze na ta akcje?? Czyzby PiS sponsorowal??

NIEPiS

Anuluj