UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety drogi Francuzie ty i pozostale osoby z Mlodzieżówki PiS niestety nie trafiliscie z pomyslem. Musicie szukac innych rzeczy aby troche sie wylansowac, bo przecierz tylko i wylącznie o to wam chodzi. I mam pytanie odnosnie waszego pomyslu: Kto zajmie sie przemalowywaniem autobusów i skad beda pochodzily pieniądze na ta akcje?? Czyzby PiS sponsorowal??
NIEPiS