UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

...no nareszcie otwarty komentarz od kogoś z współtwórców pomysłu-apelu! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 1.zyski z reklam czerpią tylko i wyłącznie przewoźnicy=prawda! 2.nijak się to ma do cen biletów=nie prawda! 3.stawki na reklamy na autobusach i tramwajach są bardzo niskie=nie prawda! 4.grube miliony idą z miejskiej kasy na komunikację=prawda! 5.płacą za to wszyscy, więc standard powinien obowiązywać=prawda............ tak jak i we wszystkich elblaskich spółkach komunalnych, szkołach i... szpitalu*** Kontrolę kolorów budynków to sam za niedługo dzielnie i dziarsko pociągniesz... oby starczyło Ci czasu i energii na inne takieTamSprawyEl...

rwel

Anuluj