UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zyski z reklam czerpią tylko i wyłącznie przewoźnicy. Nijak się to ma np.: do cen biletów, które ustalane są odgórnie przez Radę Miasta. Np.: PKS na większości autobusów nie ma reklam i myślicie, że traci na tym? Akurat przewoźnicy zarabiają swoje i reklamy są po prostu ich dodatkowym źródłem dochodów. Zresztą i tak stawki na reklamy na autobusach i tramwajach są bardzo niskie. Komunikacja miejska nigdy nie przynosiła zysków miastu, nie przynosi i nie będzie przynosić, bo trzeba byłoby zlikwidować połowę tras, a tak każdego roku grube miliony idą z miejskiej kasy na ten ce (płacą za to wszyscy)l, więc chyba jakiś standard powinien obowiązywać. Co do kolorów budynków, to kontrola od pewnego czasu w tej kwestii jest.
Francuz