UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no tak bo ja tak dalej bedzie to wszystko bedzie ubrane w reklamy ...jedne przerastajace drugie... ludzie !!!!myslcie!!!!! to nie boli !!!!!pociagi tez maja obszerne powiezchnie na reklamy ...do dziela ekonomisto patrzacy na wszystko pod katem finansowym ...walory estetyczne nie maja dla wielu znaczenia -przykre to ale prawdziwe .nie jestem przeciwnikiem reklam i transparentow ,ale sa granice dobrego smaku !

elblag