UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i jeszcze jedno...moim zdaniem ludzie ,ktorzy podciagaja sprawe kolorystyki pod jakies polityczne sprawy chyba nie wiedza o co tu wlasciwie chodzi...zalecam milczenie ... kiedys w ARCHITEKTURZE (czasopismo muratora )czytalem artykul o " odkurzaniu miast "z reklam i roznych takich ...polecam . "MNIEJ JEST WIECEJ "jak juz ktos madry kiedys powiedzial

ELBLAG

Anuluj