Czerwony autobus...

152
02.06.2005
Czerwony autobus...
Młodzi PiS uważają, że reklamy na tramwajach i autobusach szpecą miasto
Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości uważa, że miejskie autobusy i tramwaje powinny być "ubrane" w barwy miejskie, a nie szpecić ulice pstrymi reklamami. Młodzi PiS chcą, by środki komunikacji miejskiej malowane były na beżowo i czerwono. “Elbląskie Forum Młodych Prawo i Sprawiedliwość staje na stanowisku, aby wymóc na przewoźnikach dostosowanie się do oficjalnych barw miejskich od najbliższego przetargu na usługi komunikacji publicznej i ścisłe ustalenie, jaki procent z nich może posiadać powierzchnie reklamowe. (...) Nie pozwólmy, aby komunikacja miejska szpeciła miasto” - czytamy w apelu młodych PiS. Pomysł przemalowania autobusów i tramwajów na beżowo-czerwono to hit czy kit?
123
Głosuj na hit
206
Głosuj na kit
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A moim zdaniem, to młodzierzówka PiS stara się zaistnieć w naszym mieście. Pomysł ten jednak uważam za chybiony. Przewoźnik dzięki tym reklamom ma niższe ceny biletów. Mam też wrażenie że PiS trochę gubi się w czasie, minęły już czasy kiedy kolor czegokolwiek był ustalany na forum partii. Nasze barwy, wasze barwy, to znowu trąca faszyzmem w najlepszym wydaniu. Może panowie powinniście zająć się czymś pożytecznym, zorganizujcie sprzątanie miasta, Bażantarnii, osiedli. Zajmijcie się pracą charytatywną, czy pomocą potrzebującym, bo po waszych pomysłach można odnieść wrażenie że siedzicie na tyłkach i tylko myślicie co by tu jeszcze udoskonalić, kogo obsmarować, byle nie trzeba było wstawać od stołu.
Shadow (2005.06.02)

info

0  
  0
"Nie pozwólmy, aby komunikacja miejska szpeciła miasto” - chlopie to kup sobie samochodzik i nim jezdzij - aaa i okularki tez sobie kup - zakladaj j jak widzisz cemnote taka jak ty
Ja (2005.06.02)

info

0  
  0
Przewoźnik ma ceny biletów ustalone uchwałą Rady Miejskiej więc jego aktywność w zbieraniu pieniędzy za reklamę nijak ma się do cen wnoszonych przez pasażerów. Reklamy "może mieć ale nie musi": to dodatkowe źródło dochodów. A cała petycyjna akcja PiS jest śmieszna.
Jose Padilla (2005.06.02)

info

0  
  0
A moim zdaniem go.wnia,rze z PiS'u zobaczyli jak ich starsi koledzy doją to państwo na kazdym kroku i chca zrobic wokol siebie szum i tak zamieshac zeby byli glownymi decydentami w sprawie % miejsca na reklame a tu jak wiadomo pole sie otwiera dla wshelkich lobbystow. Politykom to dać tylko kilof i do kamieniolomow, DARMOZJADY [...]
Hesus (2005.06.02)

info

0  
  0
a moim zdaniem jeżeli młodzi pisowcy chcą to niech noszą jednakowe brunatne koszule a busy itramwaje-przecież reklamy to pewna kasa dla ........ dlaczego przedsiębiorstwa miałyby z niej rezygnować ...........w imię jakiejś wyimaginowanej estetyki........
kuklinsky (2005.06.02)

info

0  
  0
jesli w nich lezy nasza przyszlosc to w tym kraju nic sie nie zmieni ... :(
ktoskcies (2005.06.02)

info

0  
  0
skad oni biora takie pomysly? no tak, jesli sie od najmlodszych lat bawi w politykowanie i starodziadowanie, nic dziwnego ze teraz umysl jakis taki nielotny... mam nadzieje ze to tylko propozycja niewiele znaczaca, bo to kretynstwo jakies. ok, reklamy moga sobie znikac, ale moze zamiast tego niech jakis tramwaj czy autobus pomaluja dzieciaki - bylo by przynajmniej wesolo i kolorowo.
kama (2005.06.02)

info

0  
  0
A co z kolorami budynków, hę?
blados (2005.06.02)

info

0  
  0
blados ~ dostosować je do oficjalnych barw miejskich, po uprzednim ustaleniu procentowości i lokalizacji powierzchni reklamowych~_~
rwel (2005.06.02)

info

0  
  0
A w jakiego koloru ciuchach mam przychodzić do pracy?? I jaką powierzchnię mam przeznaczyć na reklamę, a jaką na plamy po śniadaniu?? Może wszyscy powinni nosic szare mundurki?? To chyba jakiś żart przed przyjazdem TegoKtóryUkradłXiężyc :D
Elblaższczaczek (2005.06.02)

info

0  
  0