UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

i jeszcze jedno...moim zdaniem ludzie ,ktorzy podciagaja sprawe kolorystyki pod jakies polityczne sprawy chyba nie wiedza o co tu wlasciwie chodzi...zalecam milczenie ... kiedys w ARCHITEKTURZE (czasopismo muratora )czytalem artykul o " odkurzaniu miast "z reklam i roznych takich ...polecam . "MNIEJ JEST WIECEJ "jak juz ktos madry kiedys powiedzial

ELBLAG