UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zgadzam się z ELBLĄŻACZKIEM! Mam prawo, czy nie? I nie dlatego że jastem z PiS, bo nie jestem! Tak drogi Kolego! Pracodawca może Ci kazać przychodzić w zielonym garniturze i w krawacie od Leppera! a Ty nie masz prawa odmówić! No nie, masz takie prawo! Tylko to już nie będzie Twój pracodawca i Twoja praca! No trudno! Nie podoba Ci się taki wystrój tramwajów jak to wynika z kart historii? Twemu pracodawcy też ma prawo nie podobać się wyciągnięty sweter i wycieruchy połączone ze śmierdzącymi adidasami! ŁĄcvzę wyrazy szacunku!
Aleśgłupi!