UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja również uważam, że ten pomysł jest nietrafiony. Nie dość, że komplenie teraz nam nie potrzeba przemalowywania srodków komunikacji miejskiej, bo myślę, że są ważniejsze sprawy, którym należałoby się przyjrzeć, to na dodatek zaproponowane kolory nie byłyby za ciekawe (moim zdaniem). Myślę, że wczesniejszy pomysł lepszy. Swoja drogą nie moge się już doczekać nowych tramwajów :-) Pozdrawiam
Jazz