UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Chinach chodzili w spodniach i bluzach granatowych-ujednolicili bardzo ulicę.Regulaminowo ma byc ,jednakowo-znowu? To może podyskutujemy na jakie kolory pomalować te autobusy i tramwaje?Zielono?-nadzieja na lepszą przyszłość.Czerwono- ?? Niebiesko? Dlaczego beżowo? Lot nad kukułczym gniazdem się zaczyna he he he

kredka