UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja również uważam, że ten pomysł jest nietrafiony. Nie dość, że komplenie teraz nam nie potrzeba przemalowywania srodków komunikacji miejskiej, bo myślę, że są ważniejsze sprawy, którym należałoby się przyjrzeć, to na dodatek zaproponowane kolory nie byłyby za ciekawe (moim zdaniem). Myślę, że wczesniejszy pomysł lepszy. Swoja drogą nie moge się już doczekać nowych tramwajów :-) Pozdrawiam

Jazz