UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Jednak przewoźnicy powinni stosować się do prawa o ruchu drogowym!!!!! Tam jest podany kolor pojazdów, tak autobusów jak i tramwai i tylko miasto łódx ma inny kolor!~!!!!!1 Pozatym jest to beżowo - czerwony! Tam też jest określone w jakie tablice kierunkowe ma być wyposażony każdy z tych pojazdów i w jakim miejscu mają być one umieszczone! tylko cvzy pracownicy U.M. Z.K.M albo prezesi spółek komunikacyjnych czytali te przepisy? Ich tylko obchodzą ich uposażenia, a pasażerów mają w głębokim powazaniu! To tak jak z ogrzewaniem pojazdów w zimie! pasażer zapłaci, mimo to, że usługa jest gówniano wykonana! Autobus, nie tylko ma być wyposażony w SPRAWNE ogrzewanie! Musi być ono URZYWANE! Za to płacimy! A może jeżeli firma autobusowa nie ogrzewa autobusu, bo stosuje swoje zasady, to i my płasćmy według uznania!!!!! Z.K.M. wysyła kontrolerów po to aby łapać pasażerów bez biletu. I to jest oczywiste! Ale czemu ci sami kontroleży nie widzą, że autobus z pętli odjeżdża 5 minut póżniej i jest nie ogrzewany i źle oznakowany? A może czas najwyższy powołać stowarzyszenie OSZUKANYCH przez komunikację miejską w Elblągu?
Pasażerodtylko55lat