UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ponadto, drogie Koleżanki i drodzy Koledzy, porozmawiajmy o KOMUNIKACJI w naszym mieście i o tym jak ją poprawić! Zostawmy rozgrywki polityczne na boku! Kwestia reklamy to nie kwestia, jak obniżyć koszt biletu! To tylko jak podnieść zyski! Jak podnieść płace prezesów spółek! Jak znam historię komunikacji miejskiej w naszym mieście ( a nazwiska wszystkich dyrektorów wymieniam jednym tchem ) to wiem, że jeszcze takiego bajzlu na szynach i ulicy, w tej historii nie było! Proszę, jeżeli ktoś ma podstawy w to wątpić, podać mi przynajmniej jedno nazwisko prezesa lub kierownika w spółce, który ma cokolwiek wspólnego z komunikacją, szczególnie miejską! Nawet ustawa o ochronie języka polskiego jest im nie znana! To że szwedzi i pan Zasada opisują wszystko w językach nie zrozumiałych dla większości mieszkańców mnie nie dziwi. Ale co na to Z.K.? A może od jutra autobusy jadące na dworzec będą miały tablicę kierunkową: WOSDUCH?

Asepojeździłemwkomunikacji