120
16.04.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przed wyborami można wszystko obiecać, na wet złotego konia
(2024.04.16)

info

9  
  2
I tak tzw mieszkancy że słoma w butach wybiora zlo PO. Robta tak dalej.
(2024.04.16)

info

6  
  3
A skąd on weźmie pieniądze na budowę nowych torów, mostów, jak nie stać go na remont ulic w Elblągu.
Azenob (2024.04.16)

info

9  
  3
Ja, moja rodzina i moi znajomi dajemy szansę Missanowi i zagłosujemy na niego. Jego kadencja pokaże czy ją wykorzysta czy dzwignie to miasto bo Śliwka tego nie zrobi bo tu potrzebna jest współpraca z rządem.
(2024.04.16)

info

5  
  15
Ja, moja rodzina i moi znajomi dajemy szansę Missanowi i zagłosujemy na niego. Jego kadencja pokaże czy ją wykorzysta czy dzwignie to miasto bo Śliwka tego nie zrobi bo tu potrzebna jest współpraca z rządem. OSTATNIA SZANSA
(2024.04.16)

info

3  
  18
Missan był wiceprezydentem w latach 2018-2023 i nic nie zrobili dla Elbląga. A teraz na banerach pisze, że Michał Missan jest gwarancją rozwoju i zmian w Elblągu. Czyli Platforma Obywatelska sama się przyznała do tego, że nic nie zrobili
(2024.04.16)

info

15  
  2
Platforma Obywatelska była przeciwna Kolei Nadzalewowej. Nawet Gelertowa, która przecież reprezentuje powiat braniewski w Sejmie. WSTYD
(2024.04.16)
Missan tylko przed wyborami jest taki miły, a po wyborach (nie daj Panie Boże, żeby wygrał) to będzie kontynuacja polityki Wróblewskiego i jeszcze powie, że na nic pieniędzy nie ma
(2024.04.16)

info

22  
  4
Nie wierzcie mu nigdy przenigdy
Nie uwierzę ja (2024.04.16)

info

8  
  5
Nowaczyk to samo obiecywał. Stara, zdarta płyta.
Opasły Nissan (2024.04.16)

info

10  
  4