A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przed wyborami można wszystko obiecać, na wet złotego konia
I tak tzw mieszkancy że słoma w butach wybiora zlo PO. Robta tak dalej.
A skąd on weźmie pieniądze na budowę nowych torów, mostów, jak nie stać go na remont ulic w Elblągu.
Ja, moja rodzina i moi znajomi dajemy szansę Missanowi i zagłosujemy na niego. Jego kadencja pokaże czy ją wykorzysta czy dzwignie to miasto bo Śliwka tego nie zrobi bo tu potrzebna jest współpraca z rządem.
Ja, moja rodzina i moi znajomi dajemy szansę Missanowi i zagłosujemy na niego. Jego kadencja pokaże czy ją wykorzysta czy dzwignie to miasto bo Śliwka tego nie zrobi bo tu potrzebna jest współpraca z rządem. OSTATNIA SZANSA
Missan był wiceprezydentem w latach 2018-2023 i nic nie zrobili dla Elbląga. A teraz na banerach pisze, że Michał Missan jest gwarancją rozwoju i zmian w Elblągu. Czyli Platforma Obywatelska sama się przyznała do tego, że nic nie zrobili
Platforma Obywatelska była przeciwna Kolei Nadzalewowej. Nawet Gelertowa, która przecież reprezentuje powiat braniewski w Sejmie. WSTYD
Missan tylko przed wyborami jest taki miły, a po wyborach (nie daj Panie Boże, żeby wygrał) to będzie kontynuacja polityki Wróblewskiego i jeszcze powie, że na nic pieniędzy nie ma
Nie wierzcie mu nigdy przenigdy
Nowaczyk to samo obiecywał. Stara, zdarta płyta.