UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Missan był wiceprezydentem w latach 2018-2023 i nic nie zrobili dla Elbląga. A teraz na banerach pisze, że Michał Missan jest gwarancją rozwoju i zmian w Elblągu. Czyli Platforma Obywatelska sama się przyznała do tego, że nic nie zrobili


Anuluj