UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja, moja rodzina i moi znajomi dajemy szansę Missanowi i zagłosujemy na niego. Jego kadencja pokaże czy ją wykorzysta czy dzwignie to miasto bo Śliwka tego nie zrobi bo tu potrzebna jest współpraca z rządem.


Anuluj