UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja, moja rodzina i moi znajomi dajemy szansę Missanowi i zagłosujemy na niego. Jego kadencja pokaże czy ją wykorzysta czy dzwignie to miasto bo Śliwka tego nie zrobi bo tu potrzebna jest współpraca z rządem. OSTATNIA SZANSA