UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Missan był wiceprezydentem w latach 2018-2023 i nic nie zrobili dla Elbląga. A teraz na banerach pisze, że Michał Missan jest gwarancją rozwoju i zmian w Elblągu. Czyli Platforma Obywatelska sama się przyznała do tego, że nic nie zrobili