A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Krok w dobrym kierunku, współpraca z Trójmiastem odległym o 25 minut jazdy autem powinna być zdecydowanie większa, co może wpłynąć na wyrwanie Elbląga z olsztyńskiego zaścianka. Do naszego miasta powinno wrócić wiele instytucji, urzędów i mniejszych firm, które zostały niesłusznie zabrane po upadku województwa elbląskiego.
A co z z ul. Wschodnią - Elbląg się zapycha
A przez Wisłę to niby jak ? tunelem, mostem czy wpław, znając zapał budowlany PO to jeszcze nasze prawnuki tym pociągiem nie pojadą.
Któryś z komentatorów, amator niedojrzałych śliwek, zarzucił wyborcom PO, że im słoma z butów sterczy. Niech poczyta swoje i sobie podobnych, znawców polityki lokalnej i "obuwia", komentarze i się zastanowi, co robił on i cała ta "pożal się Boże" pisowska ekipa na lekcjach języka polskiego w szkole podstawowej (można odnieść wrażenie, że na tym szczeblu zakończyli edukację). Wygląda raczej na to, że nie bywali, tylko grasowali w okolicznych sadach (być może w okół pasłęckich) w poszukiwaniu śliwek. Aż chce się przywołać słowa z największego dzieła w historii ludzkości: "... cytat z Biblii (Mat.7:3-5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?... "
Polskie Stronnictwo Legalnej-bezdomności zmieniło nazwe i już nie obciach, Platforma Od_bezrobocia jest inna, nie używa SLD Lewica
@MariuszLewandowski-Fc - Panie Lewandowski, ja myślałem że pan to taki folklor. Te panskie dyrdymały są tragiczne. Wy z ze Szwedem możecie sonie podać rękę i tworzyć te wizje w oparach alkoholu, papierosów i...
Co się spina? Podział administracyjny kraju i ulokowanie Elbląga w woj. warmińsko-mazurskim wynikło z zupełnie innych powodów, a nie od patrzenia na mapę (nieważne starą czy nową) a realia w chwili ustanawiania aktualnego podziału były niemal takie same jak dzisiaj. I co z tego, że mieszkają tu gdańszczanie? Podatki płacą w woj. pomorskim. Nowe osiedla w Elblągu "wypełniają" przede wszystkim elblążanie. Możemy współpracować z Gdańskiem, ale ekonomicznie zostaniemy związani z Olsztynem, stolicą województwa.
Cudawianki obiecuje a prostych rzeczy nie umieli zrobić, jak słuchać elblazan i ich problemy. Teraz olśnienie. Najgorsze jest to że połowa w to wierzy, a macie przeszłość jaka była...
21 elblążanie głosują na Michała Missana, sliwka robaczywka pis
Missan na drugie imię powinieneś mieć FRAZES. Lepiej kup sobie wędkę i jedź na ryby !!!