A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@jowanka - A ja nie chcę by za mnie decydowali politycy. By pani prezydent Gdańsk lub minister sprawiedliwości mówili mi na kogo mam głosować.
Czas na zmiany, mój głos ma Andrzej Śliwka
No bo oni mają na myśli linię kolejową taką na mapie - taką zrobioną czarnym flamastrem...... a nikt towarzyszom nie POwiedział tam na górze że jak by natura chciała to by tą linię kolejową zrobiła ?
@GłębokaMyśl - Braniewo to stolica Warmii a Elbląga nikt nie chce ani Gdańsk ani Olsztyn. Elbląg to miasto kombinatorów.
Czarodzieje. A po wyborach...
A co jako wice tylko kasę brał i nic nie robił? A Duda to prezydent i ma zapisane kompetencje w konstytucji.
Panie kandydacie i pani prezydent Gdańska a tą linią będzie jeździło pendolino?
Tako rzecze Zaratustra.
@Jay-Zi - To dlaczego miasta nie współpracowały w poprzednich kadencjach. Władzę sprawowały w obu miastach te same opcje polityczne. Linia kolejowa z Gdańska do Elbląga i dalej bez przesiadki do Warszawy powinna być już dawno. Do tej pory to chyba nie planował tego żaden Polski rząd. Przeprowadzenie lini kolejowej przez podmokłe Żuławy plus most na Wisłę to ogromne pieniądze. Pamiętacie jak długo zajęło wybudowanie drogi szybkiego ruchu do Gdańska! To jest po prostu za duża inwestycja żeby ogarnął ją rząd Tuska. Na dzisiaj jest to następny konkret PO nie do spełnienia.
Teraz a przez pięć lat za co brał kase jako wice prezydent.
A kolej nadzalewowa to co. Przecież to PSL zniszczyło i zatrzymało remont. to wy rzadzicie w PSL, PO, SLD.