UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Missan tylko przed wyborami jest taki miły, a po wyborach (nie daj Panie Boże, żeby wygrał) to będzie kontynuacja polityki Wróblewskiego i jeszcze powie, że na nic pieniędzy nie ma


Anuluj