A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
pies złego człowieka poznaje z daleka i ucieka, ... nie złapią ich
Tere- ferie. Dlaczego nie wolno strzelać do zdziczałych psów, skoro prawo łowieckie na to pozwala? Czy naprawdę musi dojść do tragedii, żeby władze miasta ruszyły dupę? Mój znajomy będąc na grzybach w tamtej okolicy, sam jak mówił cudem zdążył uciec do samochodu. A jak zaatakują dzieci?
Padłem na ryj. Szef Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Elblągu, starszy brygadier PSP, nie potrafi ugasić pożaru z psami. Był program "Oddaj Fartucha", teraz musi być "Oddaj pagony". Kim ten Wróbel się otacza? Żal :(
Czekaj, a dlaczego on ma je łapać? To może też weź worek i pozbieraj psie kupy. Miszczu intelektu!
Budowałem kiedyś dom w Rubnie i tak sobie przypomniałem.... była tam droga okrężna, jak sama nazwa wskazuje objazd dookoła, kiedy zalewamy beton zaczyna być problem bo z drugiej strony drogi sąsiad polożył palety na drodze obok swojego domu i nie przepuścił wracającej gruchy i była afera jak z tymi psami :-) nasuwa się pytanie czy to już nie ludzie są tam wściekli bardziej od tych psów które nie mając domu i jedzenia biegają bo co mają robić skoro człowiek jest okrutnym ?
Niektórzy mają dzieci i zostawiają ich w oknie życia. Więc to słaby argument!
@uwolnić psy od ludzi - Dokładnie, trafne na 100% :-(
Tu trzeba wymienić ewidentnie ministra na nowego minister.. DT do roboty..
Aż nie wiem czy współczuć czy się śmiać... Ludzie wy uwolnijcie się od głupoty.
Tak samo będziesz pisać jak zagryzą jakiegoś dzieciaka? Też kur*a taki mądry będziesz?!