UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budowałem kiedyś dom w Rubnie i tak sobie przypomniałem.... była tam droga okrężna, jak sama nazwa wskazuje objazd dookoła, kiedy zalewamy beton zaczyna być problem bo z drugiej strony drogi sąsiad polożył palety na drodze obok swojego domu i nie przepuścił wracającej gruchy i była afera jak z tymi psami :-) nasuwa się pytanie czy to już nie ludzie są tam wściekli bardziej od tych psów które nie mając domu i jedzenia biegają bo co mają robić skoro człowiek jest okrutnym ?
vsv