UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Padłem na ryj. Szef Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Elblągu, starszy brygadier PSP, nie potrafi ugasić pożaru z psami. Był program "Oddaj Fartucha", teraz musi być "Oddaj pagony". Kim ten Wróbel się otacza? Żal :(


Anuluj