UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Padłem na ryj. Szef Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Elblągu, starszy brygadier PSP, nie potrafi ugasić pożaru z psami. Był program "Oddaj Fartucha", teraz musi być "Oddaj pagony". Kim ten Wróbel się otacza? Żal :(