Wybrany wątek opinii
To nie dzikie psy tylko normalne ale porzucone przez dzikich właścicieli a z głodu to ich prawo być złym.
Do moderacji
Odpowiedz
75
32
Więc je złap i przygarnij.
Do moderacji
Odpowiedz
59
24
Jesteś okrutna i napewno cię pogryzą....
Do moderacji
Odpowiedz
8
11
Psy to nie dzikie by ich ostrzelać ! Gdyby takich miłośników zwierząt ostrzelali jak ty to byśmy byli mniejszym państwem od Watykanu :-) głowa do góry, spróbuj pomóc a nie zabijaj ! One nie są niczemu winne że zostali porzucone jak dziecko...
Do moderacji
Odpowiedz
23
32
Widocznie nie masz dzieci, skoro przychodzą ci takie analogie do łepetyny. I bardzo dobrze. Wielcy obrońcy zwierząt, pomagajcie im i nie jęczcie. Jakoś nie zajmują was zwierzęta, które co dnia tysiącami idą pod nóż i potem je konsumujecie, ba konsumują je też wasi pupile. To jest logika. Mniejsi od Watykanu, ale jeszcze bogatsi. Powierzchnia kraju się zmniejsza jak liczebność narodu spada? Ciekawa teoria, jak wszystko co napisałeś, bez sensu.
Do moderacji
Odpowiedz
23
12
Czekaj, a dlaczego on ma je łapać? To może też weź worek i pozbieraj psie kupy. Miszczu intelektu!
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
Niektórzy mają dzieci i zostawiają ich w oknie życia. Więc to słaby argument!
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Tak samo będziesz pisać jak zagryzą jakiegoś dzieciaka? Też kur*a taki mądry będziesz?!
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
@Ploterek - Dziecko musi być pod Twoją opieką bo stracisz 800+ a psem się nie przyjmował strzelając fajerwerki bo trzeba było zaimponować ?
Każde życie jest równe prawu i każde trzeba chronić ! Daj im jeść wystarczy zwabić głodnego i oddać do schroniska, nabój zostaw dla siebie, amen.
Do moderacji
Odpowiedz
13
11
@vsv - Nie strzelałem w sylwestra, ale nie dlatego, że pieski, kotki, ptaszki, tylko uważam to za przejaw debi. lizmu, żeby w kilka minut puścić z dymem, może i ogniem, kilkaset złotych, znam zdecydowanie lepsze sposoby na wydanie takiej sumy. A co do dzieci, to też taki mądry wszędzie jesteś? matka z ojcem trzymali ciebie w komórce na grabie cały dzień? Nie wychodziłeś na dwór, nie bawiłeś się, nie miałeś z kim na dworze? Ze szkoły nie wracałeś np choćby od przystanku? Dziecko to nie tylko 5-latek ale też jeszcze np.14-15 latek. I takie dziecko już poradzi sobie ze sforą dzikich psów? Czy może trzeba każde dziecko do 18 roku życia prowadzić za rękę wszędzie? Nikt inny by pilnowania dziecka przed sforą psów nie skojarzył, nie powiązał ze świadczeniem 800+, no ale dla patusów to najważniejsze, szok.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@Ploterek - Zgadzam się. U nas na ulicy tylko jeden zrobił kanonadę i to na skraju lasu. No ale od takiego nie można zbyt wiele wymagać.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Na pewno piszemy oddzielnie
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@vsv - Życie człowieka jest ważniejsze od kundla matole, i nie pisz amen bo o religii też nie masz pojęcia.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
A ty jesteś głupia
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@adios - A Ty je masz??:)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0