UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Budowałem kiedyś dom w Rubnie i tak sobie przypomniałem.... była tam droga okrężna, jak sama nazwa wskazuje objazd dookoła, kiedy zalewamy beton zaczyna być problem bo z drugiej strony drogi sąsiad polożył palety na drodze obok swojego domu i nie przepuścił wracającej gruchy i była afera jak z tymi psami :⁠-⁠) nasuwa się pytanie czy to już nie ludzie są tam wściekli bardziej od tych psów które nie mając domu i jedzenia biegają bo co mają robić skoro człowiek jest okrutnym ?

vsv