A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Osiedle Taplarskich :-) czuwajcie a znajdziecie
Jak według ciebie można humanitarnie odstrzelić? Co podasz mu znieczulenie i do niego strzelisz? To tak jakbyś napisał, że nie potrafią nikogo humanitarnie zabić. Myślę, że masz świadomość swoich słów?
@hdkk - No widzisz prezes z Żoliborza, V-ce premier nawet, przez 8 lat nie dał rady temu problemowi!
@Ploterek - Dziecko musi być pod Twoją opieką bo stracisz 800+ a psem się nie przyjmował strzelając fajerwerki bo trzeba było zaimponować ?
Każde życie jest równe prawu i każde trzeba chronić ! Daj im jeść wystarczy zwabić głodnego i oddać do schroniska, nabój zostaw dla siebie, amen.
To bież sobie na garb decyzję. A potem się mędrkuj. Ale jak eko ci się do tyłka dobiorą, to nie dość, że stracisz robotę, to jeszcze przygarujesz!
Spokojnej nocy hauuuuu
Rubnie to super tereny na dziki :-)
Z jednej strony tajga, z drugiej wysypisko śmieci a w środku oaza wściekłych ludzi, dwa programy TVPpis i Republika, ,, ,oj Taplarscy spokojnej nocy!
Dopiero jak kogoś pogryzą będzie olaboga.
Biegam tamtędy praktycznie przynajmniej raz w tygodniu. Widziałem te psy nie raz. Bidne nie ufające prawdopodobnie skrzywdzone przez człowieka i wyrzucone pozostawione na pastwę losu bo znudziły się komuś. Każdy z nich manoja historię ale jedna jest najważniejsza one nie atakują a wręcz bja się ludzi. Jest specjalista w poksce on podjolby się omówienia oczywiście za kasę. Ale kasę również vice ten palmr z Elbląga. Krajowy palmer może pochwalić się sukcesami a miejscowy jak na 60 metrów nie podprowadzisz zwierzaka to on nic nie zrobi.