UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Padłem na ryj. Szef Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Elblągu, starszy brygadier PSP, nie potrafi ugasić pożaru z psami. Był program "Oddaj Fartucha", teraz musi być "Oddaj pagony". Kim ten Wróbel się otacza? Żal :(