A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@cornick - Włodarz miasta, którego wybraliście po raz wtóry, zatrudnił tego, który kuje żelazo póki gorące. Zamiast zlikwidować cały wydział i przeznaczyć pieniądze na właściwe cele, trzyma ludzi na etatach. A wy za to płacicie z własnych kieszeni w podatkach.
Będzie czas by poddać się spokojnej refleksji. Niektóre choroby trzeba przechorować - czasami nawet dwa razy - by nabrać odporności. By nie dać się wpuścić w maliny, by nie kupować gruszek na wierzbie, bo to jest nieprzyjemne a również bolesne, może nie fizycznie ale tak po ludzku w sercu, na duszy. Miasto stutysięczne nie stać na zorganizowanie dla mieszkańców spotkania w noc sylwestrową. Ale stać na to by doprowadzać do ruiny własne zasoby (budynek po PZU) a komercyjnie wynajmować od PKS powierzchnie na wydział komunikacji czy od OPGIK na potrzeby UM. Nie oczekujemy przecież cudów - niechby zagrała jakaś muzyka a gospodarz złożył życzenia i poczęstował świętujących chociażby krówkami produkowanymi w Elblągu - to wydatek rzędu 1000 zł. Ale i do tego zabrakło wyobraźni ! To jest obraz gospodarza marnotrawnego. Pozdrowienia dla Elblążan - szczęśliwego Nowego Rok
A w E-g mieszkają ludzie co nic nie potrzebują, nic nie chcą a wszystko co się zrobi to skrytykują. np: Oświetlenie świąteczne nie potrzebne, fajerwerki nie bo pieski ale jak przez cały rok te "pieski srają " na trawniku to nie ma komu już posprzątać, basen remontują też jest zły bo brodzik, co by nie zrobił to wszystko złe! Tacy obywatele to skarb! Inni zadowoleni, potrafią się cieszyć, doceniają czyjś pomysł a u nas zdewociało.
Urząd Miasta Elbląga może ale nie musi - a widać, że nie chce - zorganizować powitanie NOWEGO ROKU dla Elblążan. Jako MIESZKAŃCY możemy sami zorganizować spontaniczne przywitanie NOWEGO ROKU na Placu Katedralnym. Spotkajmy się w tym miejscu o godz 23 - każdy może coś z sobą wziąć : jakieś słodycze dobry nastrój przenośny sprzęt do gania muzy. Przywitamy Nowy Rok - złożymy sobie życzenia, podzielimy się lampką szampana. Ja przywiozę z sobą dużo butelek szampana i ogrom cukierków - proszę zgłaszać chęć udziału na stefanrem@wp. pl lub SMS na 501691611.Jeśli zgłosi się więcej niż 100 osób do godziny 18 - jadę do sklepu robić zakupy, w sylwestra sklepy są zamknięte Pokażmy że nie jesteśmy sami, że jesteśmy wspólnotą - że Potrafimy mimo przeciwności losu. Zapraszam Stefan Rembelski
Wchodzę w to. Nie będzie mi Wróblewski. Missan psuł miejską zabawę, jak gospodarują kasą miejską ? Skoro nie wystarczyło ? Znowu zwalą to. jak zwykle na PIS ? : )
Wróblewski zawsze Elblążan miał w d---eeeee.
Doprowadzono to miasto do ruiny, centrum miasta, 1 mają, opuszczone lokale z dyktami zamiast okien, dawne pigalaki wyglądają gorzej jak jakaś opuszczona wioska. Teraz życie przeniosło się z centrum w okolice zawady.
@Oczyścić Ratusz . - z PISowców
Na wsiach jeszcze strzelają fajerwerki, dotrze i do nich.
@Mały patriota - Tyraliśmy 8 lat na bandę kaczora... wystarczy