82
29.12.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Będzie więcej kasy dla was darmozjady
(2023.12.31)

info

1  
  0
@Stańczyk Elbląski - Święta racja. Pan tancerz dyrektor tak się rozsiadł w foteliku, że mu się w głowie poprzestawiało. Sam Światowid zaczął traktować jako swoją własność. Otoczył się kumplami i lizusami, wszelkie inicjatywy są od razu skazane na nie, bo tylko jego tanczasca rodzinka ma prawo do korzystania z Światowid. Doszło do tego, że nawet plakaty informujące o repertuarze kina, nie są wywieszane, bo " nie chce mi się, i deszcz pada". Cały ten elblaski układzik ma się świetnie i jeszcze długo mieć będzie.
(2024.01.01)