82
29.12.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Lolka - Lalka miernoto pisowska nic merytorycznego nie masz do powiedzenia tylko pluć jadem na wszystko i wszystkich co nie propisiorskie?wyluzuj idź może poszukaj śliwek na wierzbie
(2023.12.29)
@Jawamwojtaniewybierałem - Lalka z ciebie wiekszy bajkopisarz niż Andersen
(2023.12.29)
Idź ty się lecz ono patrioci?! Chyba tylko dla ciebie Pisowski podnóżku!!!! I chyba tylko na twoja korzyść i innych tobie podobnych kupieni przez rozdawnictwo, które idzie z nas ludzi ciężko pracujących, do roboty leniu a nie z cudzego żyjesz!!!!!
(2023.12.29)
Jaki pan taki kram.
viki (2023.12.29)

info

4  
  0
Miasto umiera. Miasto emerytów, rencistów.
(2023.12.29)

info

6  
  0
Nie tylko samą pracą ludzie żyją, człowiek by... a tu... zdechło.
Budżet obywatelski ? (2023.12.29)

info

1  
  0
Okoliczne miasteczka stac na sylwestra miejskiego, a tymczasem w wieśblągu mamy wysyp dziur ze kolo w aucie urwiesz z ktorymi banda nieudacznikow nic nie robi. Wszyscy maja to w nosie, bo jezdza sluzbowymi. Pamietajcie o nich przy wyborach samorzadowych
(2023.12.29)

info

4  
  0
@Jawamwojtaniewybierałem - 100% prawda, za Wilka nawet ulice tak nie wygladaly
(2023.12.29)
Cieszcie się od nowego roku się zacznie będziecie tyrać na bandę tuska i pomagierow i na ciapatych życzę wam tego w Nowym roku
Mały patriota (2023.12.29)
@20 lat za Europą - Dzieki Tuskowi niebawem bedziesz ubogacona na rowni z zachodnią Europa phi. Bedziesz miała kalifat i bez szmaty na mordzie z domu nie wyjdziesz Anno L. Oby tak nie bylo, bo 9 milionow Polakow tego nie chcialo
(2023.12.29)