UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Doprowadzono to miasto do ruiny, centrum miasta, 1 mają, opuszczone lokale z dyktami zamiast okien, dawne pigalaki wyglądają gorzej jak jakaś opuszczona wioska. Teraz życie przeniosło się z centrum w okolice zawady.

To jak wegetacja