UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Doprowadzono to miasto do ruiny, centrum miasta, 1 mają, opuszczone lokale z dyktami zamiast okien, dawne pigalaki wyglądają gorzej jak jakaś opuszczona wioska. Teraz życie przeniosło się z centrum w okolice zawady.
To jak wegetacja