UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Doprowadzono to miasto do ruiny, centrum miasta, 1 mają, opuszczone lokale z dyktami zamiast okien, dawne pigalaki wyglądają gorzej jak jakaś opuszczona wioska. Teraz życie przeniosło się z centrum w okolice zawady.

To jak wegetacja

Anuluj