UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A w E-g mieszkają ludzie co nic nie potrzebują, nic nie chcą a wszystko co się zrobi to skrytykują. np: Oświetlenie świąteczne nie potrzebne, fajerwerki nie bo pieski ale jak przez cały rok te "pieski srają " na trawniku to nie ma komu już posprzątać, basen remontują też jest zły bo brodzik, co by nie zrobił to wszystko złe! Tacy obywatele to skarb! Inni zadowoleni, potrafią się cieszyć, doceniają czyjś pomysł a u nas zdewociało.
Patrząc z boku