UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urząd Miasta Elbląga może ale nie musi - a widać, że nie chce - zorganizować powitanie NOWEGO ROKU dla Elblążan. Jako MIESZKAŃCY możemy sami zorganizować spontaniczne przywitanie NOWEGO ROKU na Placu Katedralnym. Spotkajmy się w tym miejscu o godz 23 - każdy może coś z sobą wziąć : jakieś słodycze dobry nastrój przenośny sprzęt do gania muzy. Przywitamy Nowy Rok - złożymy sobie życzenia, podzielimy się lampką szampana. Ja przywiozę z sobą dużo butelek szampana i ogrom cukierków - proszę zgłaszać chęć udziału na stefanrem@wp. pl lub SMS na 501691611.Jeśli zgłosi się więcej niż 100 osób do godziny 18 - jadę do sklepu robić zakupy, w sylwestra sklepy są zamknięte Pokażmy że nie jesteśmy sami, że jesteśmy wspólnotą - że Potrafimy mimo przeciwności losu. Zapraszam Stefan Rembelski
Stefan rembelski