29
17.08.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Dsada - No proszę jaka zadowolona kobieta, mądrym się jest jak samej zarabia ile zarabia bo Mąż utrzymuję bo więcej zarabia Inaczej Pani by gadała gdyby to Mąż mniej zarabiał a Pani b musiała dokładać. A nie na Mężu się opierać finansach
Arek12@ (2023.08.17)
@Anna L. - Na co ty liczysz skoro nie potrafisz nawet złożyć jednego prostego zdania. "Wójcik niech zacznie pensje " o co kaman ?
(2023.08.17)
@Anna L. - Bez nadgodzin, praca od poniedziałku do piątku i wypłata 3800-4200 netto.1.5 roku temu jak się zwalniałem tyle zarabiałem. Myślę że ma pani zbyt wygórowane oczekiwania.
Olimpianeg (2023.08.17)
@Anna L. - niech lepiej zamknie te fabryki i wtedy wszyscy będą zadowoleni jak stracą pracę,
ellle (2023.08.17)
Dzisiaj każdy może założyć sobie firmę, masz fach w ręku to spróbuj sam działać i zarabiać, płacić ZUS i podatki.
(2023.08.17)

info

1  
  2
@Fuxer - zapraszam na wybory i głosujcie na Rudego on was uratuje
Ijv x (2023.08.17)
P. i.e. r.d Skumksa gdzie? czemu nie ma takiej trasy?
Placem 700 zł (2023.08.17)

info

1  
  0
@Rtyi - Smutny masz życie.. ale zawsze możesz coś zmienić tylko trzeba spróbować Trzymam kciuki!
Powodzenia (2023.08.17)
A mnie interesuje czy Wójcik kupuje surowce do produkcji w Rosji lub też rosyjskie?
Upadły Harley (2023.08.17)
@Dsada - Jest i obrońca :) mało tam rotacji? Obcięte premie jakieś 3mc temu? Na okrągło szukają ludzi. Tak rewelacyjnie tam jest, ze mało kto chce pracować?
Piesek_Leszek (2023.08.18)