A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Dsada - No proszę jaka zadowolona kobieta, mądrym się jest jak samej zarabia ile zarabia bo Mąż utrzymuję bo więcej zarabia
Inaczej Pani by gadała gdyby to Mąż mniej zarabiał a Pani b musiała dokładać. A nie na Mężu się opierać finansach
@Anna L. - Na co ty liczysz skoro nie potrafisz nawet złożyć jednego prostego zdania. "Wójcik niech zacznie pensje " o co kaman ?
@Anna L. - Bez nadgodzin, praca od poniedziałku do piątku i wypłata 3800-4200 netto.1.5 roku temu jak się zwalniałem tyle zarabiałem. Myślę że ma pani zbyt wygórowane oczekiwania.
@Anna L. - niech lepiej zamknie te fabryki i wtedy wszyscy będą zadowoleni jak stracą pracę,
Dzisiaj każdy może założyć sobie firmę, masz fach w ręku to spróbuj sam działać i zarabiać, płacić ZUS i podatki.
@Fuxer - zapraszam na wybory i głosujcie na Rudego on was uratuje
P. i.e. r.d Skumksa gdzie? czemu nie ma takiej trasy?
@Rtyi - Smutny masz życie.. ale zawsze możesz coś zmienić tylko trzeba spróbować
Trzymam kciuki!
A mnie interesuje czy Wójcik kupuje surowce do produkcji w Rosji lub też rosyjskie?
@Dsada - Jest i obrońca :) mało tam rotacji? Obcięte premie jakieś 3mc temu? Na okrągło szukają ludzi. Tak rewelacyjnie tam jest, ze mało kto chce pracować?