Wybrany wątek opinii

Wójcik niech zacznie pensje, na jakie jego pracownicy zasługują. W tym zakładzie są najniższe zarobki w mieście.
Anna L. (2023.08.17)
@Anna L. - To może zamiast narzekać, że za mało to się doszkól i zmień pracę? Wójcik akurat bardzo dobrze płaci, ludzie bez żadnego doświadczenia są przyjmowani i bez żadnych umiejętności i od razu zarabiają dużo więcej niż minimalna.
Dsada (2023.08.17)
@Dsada - No proszę jaka zadowolona kobieta, mądrym się jest jak samej zarabia ile zarabia bo Mąż utrzymuję bo więcej zarabia Inaczej Pani by gadała gdyby to Mąż mniej zarabiał a Pani b musiała dokładać. A nie na Mężu się opierać finansach
Arek12@ (2023.08.17)
@Anna L. - Na co ty liczysz skoro nie potrafisz nawet złożyć jednego prostego zdania. "Wójcik niech zacznie pensje " o co kaman ?
(2023.08.17)
@Anna L. - Bez nadgodzin, praca od poniedziałku do piątku i wypłata 3800-4200 netto.1.5 roku temu jak się zwalniałem tyle zarabiałem. Myślę że ma pani zbyt wygórowane oczekiwania.
Olimpianeg (2023.08.17)
@Anna L. - niech lepiej zamknie te fabryki i wtedy wszyscy będą zadowoleni jak stracą pracę,
ellle (2023.08.17)
@Dsada - Jest i obrońca :) mało tam rotacji? Obcięte premie jakieś 3mc temu? Na okrągło szukają ludzi. Tak rewelacyjnie tam jest, ze mało kto chce pracować?
Piesek_Leszek (2023.08.18)
@Arek12@ - Koncertowo robić wycieczki kto jak w związku zarabia. Miotman? Czy bliski znajomy rodziny?
(2023.08.18)
@Piesek_Leszek - Wszędzie szukają ludzi. Kasjerka bez kwalifikacji ma wybór do jakiej sieci iść do pracy. A wyobraź sobie jak ceniony jest stolarz z wiedzą i doświadczeniem. Tylko jak się stoi w miejscu i narzeka a nie zmienia swoje otoczenie zawodowe to potem jest jak jest. Niezadowolona anonimowa paniusia od mebli wypala jedno zdanie bez ładu i składu i robi się g.. burza.
(2023.08.18)
@Anna L. - A na jakie zasługują? Twoje doświadczenie w zakresie zarządzania personelem w zakładzie produkcyjnym podpowiada Ci jakieś kwoty? Bzdury pleciesz jak wszędzie dobrowolnie podpisujesz umowę o pracę, nie dowiadujesz się o poziomie wynagrodzenia na koniec miesiąca. Fabryki od lat mają problem z zatrudnieniem bo nie ma ludzi do pracy.
(2023.08.18)
Powrót do komentarzy