Wybrany wątek opinii

A mnie interesuje czy Wójcik kupuje surowce do produkcji w Rosji lub też rosyjskie?
Upadły Harley (2023.08.17)
@Upadły Harley - turban-zawsze możesz jechać i zapytać się-twoja ciekawość zostanie zaspokojona
(2023.08.18)
Powrót do komentarzy