A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Narzekacie na tego Wójcika i narzekacie. Nie znam ani firmy ani człowieka. Ale wiem, że jest wiele firm w Elblągu i jakoś one nie organizują takich imprez. Gdzie GE? Gdzie browar? Gdzie ZE? Gdzie firmy z Modrzewiny?
Może i nie płaci kokosów, ale NIE MUSI. Musi płacić minimalną krajową i chyba ten warunek spełnia. Skoro jest taka rotacja to zapewne mu się to opłaca. Przy zatrudnianiu stawki są pracownikom znane. Proponuję otworzyć firmę, dać pracownikom najniższego szczebla po 5000 na rękę i być rentownym. Powodzenia.
@Arek12@ - Koncertowo robić wycieczki kto jak w związku zarabia. Miotman? Czy bliski znajomy rodziny?
@Piesek_Leszek - Wszędzie szukają ludzi. Kasjerka bez kwalifikacji ma wybór do jakiej sieci iść do pracy. A wyobraź sobie jak ceniony jest stolarz z wiedzą i doświadczeniem. Tylko jak się stoi w miejscu i narzeka a nie zmienia swoje otoczenie zawodowe to potem jest jak jest. Niezadowolona anonimowa paniusia od mebli wypala jedno zdanie bez ładu i składu i robi się g.. burza.
@Anna L. - A na jakie zasługują? Twoje doświadczenie w zakresie zarządzania personelem w zakładzie produkcyjnym podpowiada Ci jakieś kwoty? Bzdury pleciesz jak wszędzie dobrowolnie podpisujesz umowę o pracę, nie dowiadujesz się o poziomie wynagrodzenia na koniec miesiąca. Fabryki od lat mają problem z zatrudnieniem bo nie ma ludzi do pracy.
@Upadły Harley - turban-zawsze możesz jechać i zapytać się-twoja ciekawość zostanie zaspokojona
Stolarz z wiedzą i doświadczeniem nie pracuje w pgeerze taka jest prawda. Informacja dla tego co nie wie kim jest stolarz to absolutnie nie składacz mebli najczęściej kuchennych.
@Anielka. - Informacją dla Ciebie naucz się czytać ze zrozumieniem. To ogarniesz sens komentarza. Jak ceniony jest stolarz z doświadczeniem. A nie dorabiasz sobie bajeczki że Wójcik zatrudnia Stolarzy.
@Anielka. - Stolarzy już dawno nie ma panienko. Wyginęli jak całe rzemiosło dawno temu.
ja na pakowaniu mam 7,800 mało ?