UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Anna L. - Bez nadgodzin, praca od poniedziałku do piątku i wypłata 3800-4200 netto.1.5 roku temu jak się zwalniałem tyle zarabiałem. Myślę że ma pani zbyt wygórowane oczekiwania.
Olimpianeg
@Anna L. - Bez nadgodzin, praca od poniedziałku do piątku i wypłata 3800-4200 netto.1.5 roku temu jak się zwalniałem tyle zarabiałem. Myślę że ma pani zbyt wygórowane oczekiwania.
Olimpianeg