UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dsada - Jest i obrońca :) mało tam rotacji? Obcięte premie jakieś 3mc temu? Na okrągło szukają ludzi. Tak rewelacyjnie tam jest, ze mało kto chce pracować?

Piesek_Leszek

Anuluj