UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Dsada - Jest i obrońca :) mało tam rotacji? Obcięte premie jakieś 3mc temu? Na okrągło szukają ludzi. Tak rewelacyjnie tam jest, ze mało kto chce pracować?
Piesek_Leszek
@Dsada - Jest i obrońca :) mało tam rotacji? Obcięte premie jakieś 3mc temu? Na okrągło szukają ludzi. Tak rewelacyjnie tam jest, ze mało kto chce pracować?
Piesek_Leszek