Wybrany wątek opinii

kolejna grupa biednych zagubionych mentalnie ludzi szuka sensu swojego bytu w ganianiu i podskakiwaniu jak m robią zdjęcia, to strasznie smutne
Rtyi (2023.08.17)
@Rtyi - Smutne to jest Twoje życie, skoro takie rzeczy Cię martwią.
(2023.08.17)
@Rtyi - biedny i zagubiony to jesteś ty wylewający swoje żale nad klawiaturą.....
(2023.08.17)
@Rtyi - Do roboty się weź, zrób coś ze sobą. Odezwał się coach i trener mentalny... Kury szczać prowadzać!
Fuxer (2023.08.17)
@Fuxer - zapraszam na wybory i głosujcie na Rudego on was uratuje
Ijv x (2023.08.17)
@Rtyi - Smutny masz życie.. ale zawsze możesz coś zmienić tylko trzeba spróbować Trzymam kciuki!
Powodzenia (2023.08.17)
Powrót do komentarzy