Wybrany wątek opinii
kolejna grupa biednych zagubionych mentalnie ludzi szuka sensu swojego bytu w ganianiu i podskakiwaniu jak m robią zdjęcia, to strasznie smutne
Do moderacji
Odpowiedz
6
40
@Rtyi - Smutne to jest Twoje życie, skoro takie rzeczy Cię martwią.
Do moderacji
Odpowiedz
27
3
@Rtyi - biedny i zagubiony to jesteś ty wylewający swoje żale nad klawiaturą.....
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
@Rtyi - Do roboty się weź, zrób coś ze sobą. Odezwał się coach i trener mentalny... Kury szczać prowadzać!
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Fuxer - zapraszam na wybory i głosujcie na Rudego on was uratuje
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Rtyi - Smutny masz życie.. ale zawsze możesz coś zmienić tylko trzeba spróbować
Trzymam kciuki!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2