UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Dsada - No proszę jaka zadowolona kobieta, mądrym się jest jak samej zarabia ile zarabia bo Mąż utrzymuję bo więcej zarabia Inaczej Pani by gadała gdyby to Mąż mniej zarabiał a Pani b musiała dokładać. A nie na Mężu się opierać finansach
Arek12@