UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dsada - No proszę jaka zadowolona kobieta, mądrym się jest jak samej zarabia ile zarabia bo Mąż utrzymuję bo więcej zarabia Inaczej Pani by gadała gdyby to Mąż mniej zarabiał a Pani b musiała dokładać. A nie na Mężu się opierać finansach

Arek12@

Anuluj